“DASMA E VITIT”/ Eneda Tarifa “shkëlqeu” me fustanin e kuq të çarë deri në… (FOTO) – AlpeGossip
“DASMA E VITIT”/ Eneda Tarifa “shkëlqeu” me fustanin e kuq të çarë deri në… (FOTO)

“DASMA E VITIT”/ Eneda Tarifa “shkëlqeu” me fustanin e kuq të çarë deri në… (FOTO)

Postimet për dasmën e Ledionit dhe të Sarës kanë pushtuar gjithë mediat rozë. Të ftuarit, dekori, velloja e nuses, pamjet e vilës e shumë e shumë gjëra të tjera me radhë na kanë bërë kuriozë për të kërkuar në çdo rrjet social për t’i parë.

Në dasëm nuk kanë munguar shumë të famshëm nga të gjitha fushat. Një prej tyre edhe këngëtarja Eneda Tarifa. Bukuroshja duket se ka zgjedhur të veshi një fustan të kuq të çarë deri në rrëzë të kofshës dhe një palë sandale ngjyrë argjendi.