ME KURRIZIN ZBULUAR DUKE TUNDUR B*THËT/ Burri filmon Rezarta Shkurtën në mes të Tiranës (VIDEO) – AlpeGossip
ME KURRIZIN ZBULUAR DUKE TUNDUR B*THËT/ Burri filmon Rezarta Shkurtën në mes të Tiranës (VIDEO)

ME KURRIZIN ZBULUAR DUKE TUNDUR B*THËT/ Burri filmon Rezarta Shkurtën në mes të Tiranës (VIDEO)

Rezarta Shkurta, që pas daljes së bashkëshortit nga burgu duket sikur po rikuperon kohët e humbura. Suprizat e pafundme nga bashkëshorti dhe dedikimet romantike, Rezarta Shkurta po shijon ‘një muaj mjalti’.

Ajo ka ndarë një video tepër provokuese, të filmuar në mes të sheshit “Nënë Tereza”. Duke tundur të pasmet, me kurrizin zbuluar dhe me një shishe Corona në dorë, Rezarta Shkurta i ka dhuruar shfaqje bashkëshortit të saj, Ermal Hoxhës, i cili ka filmuar videon.

“Kur Ermal Hoxha të fton për një kafe të qetë familjare,”- shkruan Rezarta Shkurta bashkëngjitur videos së postuar në Instagram.

Videoja e postuar nga Rezarta Shkurta në InstaStory: