DUHET TI DINI/ Ja 4 kombinime super të bukura që do ti përdorni gjatë vjeshtës - AlpeGossip
DUHET TI DINI/ Ja 4 kombinime super të bukura që do ti përdorni gjatë vjeshtës

DUHET TI DINI/ Ja 4 kombinime super të bukura që do ti përdorni gjatë vjeshtës

Pavarësisht temperaturave ende të larta, vjeshta erdhi dhe sa hap e mbyll sytë mund ta gjeni veten para dollapit duke u përpjekur të kombinoheni për stinën e freskët. Çfarë do t’ju shpëtojë? Kombinimet më poshtë, që s’dalin kurrë nga moda, por mbi të gjitha nuk na mërziten!

Kombinimet përfshijnë veshje minimale, klas dhe të rehatshme, nga të cilat nuk do të hiqni dorë!

1. Një pardesy+ pulovër në ngjyrë bezhë+ këpucë të tilla!

2. Bluzë e plotë me motive + xhinse + çizme të shkurtra cowboy!

3.Një xhaketë+ xhinse+ çizme me pak takë.

4. Fundin e famshëm të mëndafshtë+ një xhaketë + atlete!