“DASMA E VITIT”/ Ami dhe Ermali postojnë FOTON nga “MURI I DASHURISË” – AlpeGossip
“DASMA E VITIT”/ Ami dhe Ermali postojnë FOTON nga “MURI I DASHURISË”

“DASMA E VITIT”/ Ami dhe Ermali postojnë FOTON nga “MURI I DASHURISË”

Dje dhe sot kemi folur dhe dëgjuar shumë për “Dasmën e Vitit” ku Ledioni dhe Sara celebruan dashurinë e tyre. Normalisht vipat e showbizit shqiptar ishin të ftuar dhe nuk mund të rrinin pa postuar foto nga ceremonia madhështore.

Një tjetër çift i dashur për ju janë edhe Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi. Nuk kishte si të mungonte foto në një nga dhomat më të bukura të ndërtesës jashtë së cilës u mbajt ceremonia.