“BIG BROTHER VIP”/ Njihuni me aktoren që do jetë pjesë e programit (FOTOT) – AlpeGossip
“BIG BROTHER VIP”/ Njihuni me aktoren që do jetë pjesë e programit (FOTOT)

“BIG BROTHER VIP”/ Njihuni me aktoren që do jetë pjesë e programit (FOTOT)

Kanë mbetur pak ditë nga fillimi i Big Brother Albania VIP dhe deri tani janë përfolur shumë emra që do i bashkohen shtëpisë më të famshme, mes tyre këngëtarë, aktorë e moderatorë.

Së fundmi, “VIP magazine” ka zbuluar një emër tjetër. Bëhet fjalë për një personazh shumë të njohur e të komentuar në media, aktorja Arjola Demiri.

Miq të afërt të aktores kanë treguar se ajo do të jetë pjesë e “Big Brother VIP”, reality show që starton me datë 1 Tetor.