Iu ul në prehër me këmbët e hapura, zbulohet reperi i njohur shqiptar që bëri FOTON intime me Armelën e Big Brother – AlpeGossip
Iu ul në prehër me këmbët e hapura, zbulohet reperi i njohur shqiptar që bëri FOTON intime me Armelën e Big Brother

Iu ul në prehër me këmbët e hapura, zbulohet reperi i njohur shqiptar që bëri FOTON intime me Armelën e Big Brother

Armela Hyseni ishte një ndër banoret më të përfolura të “Big Brother9” si brënda shtëpisë ashtu edhe jashtë saj. Pas daljes së shpejtë nga loja, Armela ia doli të ishte në qendër të vëmendjes pas fotove të nxehta të postuara në Instagram, po ashtu edhe prej ndërhyrjeve estetike të pranuara nga vetë ajo.

Por Armela Hyseni, bukuroshja seksi ka tërhequr sërish vëmendjen e fansave me postimet e saj dhe të njejtën gjë ka bërë me foton e postuar në instastory para pak ditësh. Armela ka pozuar e ulur dhe me këmbët hapur mbi prehrin e një mashkulli, fytyrën e të cilit nuk e ka bërë publike. Ata shfaqen të dy të veshur me të bardha dhe ish-konkurentja ka zgjedhur të mos shkruajë asgjë në foton e publikuar.

Por mesa duket djali i cili është në momente intime me Armelën është Escobars, 28-vjeçari shqiptar i cili jeton në Londër, por që së fundmi ndodhet në Tiranë për të promovuar projektet e tij të reja muzikore, pasi synon të prekë tregun ndërkombëtar.

Nga doli ky përfundim? Varëset e shumta që që shihen në foton e postuar nga Armela, të cilat i gjejmë lehtë edhe në fotot e Escobars, për të cilat ky i fundit në Top Shoë foli se ka shumë të tilla.

Gjithashtu, foto e postuar nga Armela ku shihet ulur në prehërin e mashkullit me varëse e diamantë dhe bluzë të bardhë, detajin e fundit e gjejmë edhe nga foto e postuar nga vetë Escobars, ngjyra, logo e bluzës dhe varëset me diamante të njëjta.

Armela u pa në shoqërinë e reperit që në ditët e para kur Escobars mbërriti në Tiranë si edhe ata ndjekin njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Nuk e dimë se sa e vërtetë është, por që dyshime ka shumë.