FESTON DITËLINDJEN E SË MOTRËS/ Almeda shfaqet për herë të parë pas operacionit të Efehanit – AlpeGossip
FESTON DITËLINDJEN E SË MOTRËS/ Almeda shfaqet për herë të parë pas operacionit të Efehanit

FESTON DITËLINDJEN E SË MOTRËS/ Almeda shfaqet për herë të parë pas operacionit të Efehanit

Pak ditë më parë u raportua se djali Almedës dhe Tolgahanit, Efehani i ishte nënshtruar një operacioni. Vetëm pak më vonë, Almeda dhe Tolga me anë të postimeve në Instagram deklaruan se operacioni ka shkuar me sukses dhe Efehan është mirë.

“Ju falenderoj përzemërsisht të gjithëve për urimet e sinqerta dhe interesimin që treguat për shëndetin e djalit tonë Efehan. Operacioni kaloi me sukses dhe Efehan është shumë mirë. Jua shpërblefsha në raste të gëzueshme dhe Zoti i ruajt të gjithë fëmijët kudo që janë”, shkruante Almeda.

Ndërsa ditën e djeshme bukuroshja shqiptare është shfaqur për herë të parë pas lajmit për operimin e Efehanit. Ajo ka postuar një foto nga ditëlindja e motrës së saj Ildës dhe shfaqet me të ëmën, motrën e Tolgahanit dhe mikeshat.

“Gëzuar ditëlindjen princesha jonë e vogël”, shkruan Almeda.