NGA KUADRATET TEK NGJYRAT PASTEL/ Si u veshën BLOGERET këtë javë (FOTO) - AlpeGossip
NGA KUADRATET TEK NGJYRAT PASTEL/ Si u veshën BLOGERET këtë javë (FOTO)

NGA KUADRATET TEK NGJYRAT PASTEL/ Si u veshën BLOGERET këtë javë (FOTO)

Mesa duket këtë javë blogeret shqiptare na konfirmuan zyrtarisht se ka ardhur koha të fillojmë nga trendet dimërore.

Detaji që nuk na shpëtoi është se trendet verore do jenë prezente edhe gjatë sezonit dimëror, duke filluar nga kuadratet tek ngjyrat pastel.

Blogeret këtë javë zgjodhën të vishinin xhaketat dhe të mos “braktisin” akoma stilin “oversize”.

Ngjyrat që zgjodhën ishte e zeza që Armina zgjedh pothuajse në çdo fustan dhe Lori Hoxha që nuk del nga stili i saj sportiv kombinuar me klasiken.

Nuk e kishim parë ndonjëherë Jonidën me ngjyrën blu pastel por mesa duket kohët e fundit këngëtarja po tregon se do të eksperimentojë me çdo ngjyrë.

Armina Mevlani

Lori Hoxha

Jonida Maliqi

Anxhelina Kotorri

Estela Ujka

/AlpeNews.al