KRIS JENNER KA DITËLINDJEN/ 62 vjeçarja po lutet që të mos marrë propozim për martesë (FOTO) – AlpeGossip
KRIS JENNER KA DITËLINDJEN/ 62 vjeçarja po lutet që të mos marrë propozim për martesë (FOTO)

KRIS JENNER KA DITËLINDJEN/ 62 vjeçarja po lutet që të mos marrë propozim për martesë (FOTO)

Mamaja e motrave Kardashian-Jenner ka prej pak kohësh një lidhje dashurie me Corey Gamble që është 37 vjeç. Shpesh janë fotografuar bashkë dhe janë shfaqur shumë të lumtur, por 62-vjeçarja nuk është gati për të hedhur një hap tjetër në këtë lidhje. Sipas burimeve për ‘Hollywood Life’, Kris po e pret me padurim ditëlindjen që të festojë me njerëzit më të dashur, por nuk është gati për të marrë një propozim për martesë, madje kjo është frika më e madhe që ka.

Kris Jenner & Corey Gamble are spotted both wearing RINGS on their left ring finger as they arrive in Los Angeles amidst reports the two are planning to get married. Kris Jenner was wearing what appeared to be a giant diamond ring on her left hand as her boyfriend Corey Gamble was spotted wearing a simple gold band. (SplashNews)

“Kris nuk e ka problem të marrë dhurata të mëdha si Ferrari apo gjëra të ngjashme, por që Corey të ulet në gjunjë para saj do ta dëmtonte marrëdhënien aktualisht”,-kanë thënë burimet. Në fakt dy të dashuruarit kanë edhe goxha diferencë në pasuri. Mbase kjo krijon pasiguritë më të mëdha