Marinarja që po “çmend” rrjetin (FOTO) – AlpeGossip
Marinarja që po “çmend” rrjetin (FOTO)

Marinarja që po “çmend” rrjetin (FOTO)

Shannon Ihrke, 29 vjeç, nga Minesota, iu bashkua ushtrisë kur ishte vetëm 19 vjeç.

Për 4 vjet, ajo shërbeu në Marinë.

Por, për shkak të pamjes së saj, Ihrke u pikas nga agjencitë e modës dhe tashmë ka dalë edhe në kopertinën e revistës Maxim.

Ajo vjen në një kalendar për revistën e njohur, si një ushtare seksi.