ETHET E FORTA TË FINALES/ Pas surprizës së madhe, Arjola LARGOHET nga “Big Brother VIP” – AlpeGossip
ETHET E FORTA TË FINALES/ Pas surprizës së madhe, Arjola LARGOHET nga “Big Brother VIP”

ETHET E FORTA TË FINALES/ Pas surprizës së madhe, Arjola LARGOHET nga “Big Brother VIP”

Ethet e forta të garës kanë çuar bë nominim Arjolën, Beniadën, Dobaldin dhe Einxhel.

Iliri dhe Monika kishin një detyrë që si dy persona jo të nominuar duhet ti vendosnin një çmim banorit që me dojnë se do dalë.

Ata i vendosën 1,000 euro Beniadës, 3,000 euro Donaldit, 10,000 euro Einxhelit dhe 15,000 Arjolës.

Mbrëmjen e sotme publiku vendosi që Arjola të dalë nga Big Brother VIP.

Rikujtojmë që ajo mori dhe një apartament surprizë.