EMOCIONE DHE LOT/ Arjola merr surprizën e veçantë. Top Channel i dhuron një apartament – AlpeGossip
EMOCIONE DHE LOT/ Arjola merr surprizën e veçantë. Top Channel i dhuron një apartament

EMOCIONE DHE LOT/ Arjola merr surprizën e veçantë. Top Channel i dhuron një apartament

Arjola Demiri mori një surprizë nga Big Brother Vip.

Ajo gjatë gjithë rrugëtimit të saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri ka traguar vështirësitë që ka kaluar si nënë për të rritur 3 fëmijët e saj.

Por Big Brother dhe Top Channel i bënë një surprizë aktores së njohur. Fillimisht ajo u takua me fëmijët e saj por pas pak minutash Arbana zbuloi se Arjola ka marrë një apartament për të jetuar me fëmijët e saj.

Ky lajm i emocionoi të gjithë. Kujtojmë që Arjola më herët ka deklaruar se në rast se fitonte Big Brother do blinte një shtëpi.