I HIPËN SIPËR E KËRCEN MBI TË/ Roza Lati publikon momentin “pikant” me aktorin (VIDEO) – AlpeGossip
I HIPËN SIPËR E KËRCEN MBI TË/ Roza Lati publikon momentin “pikant” me aktorin (VIDEO)

I HIPËN SIPËR E KËRCEN MBI TË/ Roza Lati publikon momentin “pikant” me aktorin (VIDEO)

Moderatorja Roza Lati është një nga personazhet më pa komplekse në showbizin shqiptar. Mirëpo përtej të gjithave Roza i ka surprizuar të gjithë me një video që ka publikuar në rrjetin social Instagram.

Moderatorja ka postuar promon e emisionit të saj ku një nga të ftuarit është aktori i humorit Olsi Bylyku.

Në një pjesë si Roza ashtu edhe Olsi duhet të kërcenin me këngët shqiptare në sfond duke imituar këngëtarin. Në momentin ku në sfond dëgjohet kënga e Era Istrefit “Njo si ti”, aktori fillon ta imitojë.

Ai i hipën sipër Roza Latit dhe fillon të kërcejë në mënyrë mjaft provokuese. E gjithë salla dëgjohet që shpërthen në të qeshura.