“SA SHPEJT IKIN VITET, KUR ISHTE 1 E…”/ Dalin pamjet nga festa MAGJIKE e vajzës së Ardit Gjebreas (FOTO) – AlpeGossip
“SA SHPEJT IKIN VITET, KUR ISHTE 1 E…”/ Dalin pamjet nga festa MAGJIKE e vajzës së Ardit Gjebreas (FOTO)

“SA SHPEJT IKIN VITET, KUR ISHTE 1 E…”/ Dalin pamjet nga festa MAGJIKE e vajzës së Ardit Gjebreas (FOTO)

Ditën e sotme vajza e moderatorit mjaft të preferuar nga publiku i gjerë, Ardit Gjebreas, feston ditëlindjen.

Vogëlushja e cila ka rrëmbyer zemrën e gjithë publikut me çdo dalje të saj në ekran mbush sot 10 vjeç, dhe babai i saj I organizoi një festë gjigante për pritjen e orës 12.

Në këtë ditë të veçantë, Arditi kishte disa fjalë për të:

“Sa shpejt ikin vitet… Kur ishte 1 e kur u bë 10 #annagjebrea”, shkruajti ai pranë postimit.

Dekori I festës ishte i magjishëm, veshjet e Anës ishin fantastike dhe të ftuarit ishin nga më të njohurit në ekran.

Më poshtë mund të shihni çfarë ndodhi në festën e magjishme të Anës:

View this post on Instagram

#annagjebrea ❤

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on

View this post on Instagram

🎂 Happy bday my ❤ #annagjebrea

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on