Ardi Daullxhiu SHOKON publikun dhe Arian Çanin: Për ty jap edhe jetën po e them… – AlpeGossip
Ardi Daullxhiu SHOKON publikun dhe Arian Çanin: Për ty jap edhe jetën po e them…

Ardi Daullxhiu SHOKON publikun dhe Arian Çanin: Për ty jap edhe jetën po e them…

Sot në emisionin “Xing me Ermalin” është i ftuar gazetari i njohur Arian Çani dhe siç mund të merret me mend, të qeshura pa fund kanë shpërthyer gjatë emisionit.

Por, një i ftuar i papritur u shfaq në mes të emisionit, duke bërë një deklaratë shokuese. Bëhet fjalë për Ardi Daullxhiun, durrsakun që u bë i famshëm falë emisionit “Zonë e Lirë” të Çanit, tek i cili kërkonte dikë që ta ndihmonte me lekë dhe ‘një nuse për shpi’.

Sot, Ermali e ka ftuar posaçërisht Ardin për t’ia bërë si surprizë Çanit. Megjithatë, ka qenë deklarata e Ardit ajo që ka shokuar publikun dhe vet gazetarin.

“Për Arian Çanin, po e them edhe publikisht… Jap jetën!”, është shprehur Ardi.