Moderatori dhe pronari shqiptar tregon si “gjuhen” vajzat në lokal: Nata është e mëkatarëve… – AlpeGossip
Moderatori dhe pronari shqiptar tregon si “gjuhen” vajzat në lokal: Nata është e mëkatarëve…

Moderatori dhe pronari shqiptar tregon si “gjuhen” vajzat në lokal: Nata është e mëkatarëve…

Ai është prezantues i një emisioni mëngjesi dhe drejtues i një lokali të cilin po e zgjeron në qytete të ndryshme të Shqipërisë.

Arbër Çepani ka pranuar në intervistën për “Mos i fol shoferit” nga Rudina Dembacaj se ka patur raste kur vajzat shkojnë në lokal vetëm për ta ngacmuar. Ai zbuloi disa mënyra të ‘gjuajtjes’ që përdoren në ditët e sotme duke thënë:

“Ka disa momente dhe orare të caktuara. Njeriu paradite fokusohet tek puna, sipërmarrja. Dreka dhe pasditja fillon çështja bëhet pak më interesante. Vjen një orar 2-3 e natës që ti fillon dhe fantazon, bien ato filtrat dhe është nata që i përket mëkatarëve. Kur kap atë orarin, i bie që i nënshtrohesh natës. Por orari më cilësor është ai i mbrëmjes 8-9-10. Nga njëra anë i afrohesh mëkateve, por je i kthjellët të bësh një muhabet më të këndshëm, të lezetshëm.”