“A E KONSIDERON VETEN SEKSI?” Ada habit me përgjigjen (FOTOT) – AlpeGossip
“A E KONSIDERON VETEN SEKSI?” Ada habit me përgjigjen (FOTOT)

“A E KONSIDERON VETEN SEKSI?” Ada habit me përgjigjen (FOTOT)

Ada është një ndër vajzat konkurrente të ‘Përputhen 3’, e cila ka rënë menjëherë në sy dhe është kthyer në të preferuarën e publikut.

Në puntatën e sotme, ajo iu përgjigj pyetjeve dhe komplimenteve të publikut. “Ti je super seksi, a e di?”, i kishte shkruar dikush.

E pyetur nga Bora nëse e konsideron veten seksi, Ada u përgjigj se vetja i duket e thjeshtë dhe e bukur.

“Nuk e di. Megjithatë atij që e ka shkruar, shumë faleminderit! E konsideroj veten një vajzë e bukur, kaq, por jo kaq shumë sa e ekzagjerojnë njerëzit. Të jesh seksi domethënë të jesh super e kompletuar. Mua thjesht më duket vetja një vajzë e bukur, e thjeshtë”.