VIDEO/ Kuksiani përshëndet nga Londra: Për ata që hapen b*thësh me lekët e babit – AlpeGossip
VIDEO/ Kuksiani përshëndet nga Londra: Për ata që hapen b*thësh me lekët e babit

VIDEO/ Kuksiani përshëndet nga Londra: Për ata që hapen b*thësh me lekët e babit

Kukësi është shndërruar në Londrën e vogël të Shqipërisë dhe me sa duket, mjaft mirë u ka ecur shumë kuksianëve, të cilët kanë vendosur të emigrojnë në Britaninë e Madhe dhe të jetojnë në Londër.
Një i ri nga qyteti verior na përshëndet këtë mbrëmje duke na treguar një sasi parash që ka arritur të sigurojë duke punuar prej shumë kohësh në qytetet britanike.

Ai nuk e ka treguar punën që ka bërë, ama do të japë një mesazh për të gjithë të rinjtë, duke u shprehur se të gjithë duhet të “shtrojnë kurrizin” dhe jo të “hapen b*thësh kot”, me lekët e prindërve.

Kuksiani shkruan:

Kjo është për ato çunat që hapen bythësh me lekët e babit dhe jo të tyre. From Kukës”.