RIKTHEN STILIN E VITEVE 90’/ Rihanna sapo bëri realitet ëndrrën e shumë vajzave – AlpeGossip
RIKTHEN STILIN E VITEVE 90’/ Rihanna sapo bëri realitet ëndrrën e shumë vajzave

RIKTHEN STILIN E VITEVE 90’/ Rihanna sapo bëri realitet ëndrrën e shumë vajzave

Kur Fenty Beauty lançoi buzëkuqin e lëngshëm të Stunna Lip Paint, nuk ishte ekzagjerim të thuhet se interneti pati një krizë të lehtë. Më pas vazhdoi me koleksionin “Uncensored” – një e kuqe universale e cila i përshtatej të gjitha toneve të lëkurës, mat, dhe lejonte buzët që mos të linin shenja të kuqë vetëm gjysëm ore pasi ishte aplikuar.

Dhe tani, Stunna Lip Paint është kthyer. Por këtë herë, ka pasur një transformim të viteve ’90, Fenty Beauty sapo ka lancuar modelin e fundit të Stunna Lip Paint. Është një hije mat, ngjyrë kafe, e cila, si e kuqja e OGJ, i përshtatet të gjitha toneve të lëkurës, zgjat përgjithmonë dhe nuk do t’ju japë një grindje të sikletshme apo t’ju detyroj të ri-lyeni byzët tuaja cdo gjysëm ore.