ROBERT BERISHA NUK E HARRON NORA ISTREFIN/ I bën urimin special për ditëlindje nga karantina (VIDEO) – AlpeGossip
ROBERT BERISHA NUK E HARRON NORA ISTREFIN/ I bën urimin special për ditëlindje nga karantina (VIDEO)

ROBERT BERISHA NUK E HARRON NORA ISTREFIN/ I bën urimin special për ditëlindje nga karantina (VIDEO)

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi feston sot ditëlindjen.

Ajo mbush 35 vjeçe dhe në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar urimet e shumta.

Mirëpo vëmendjen e të gjithëve e ka marrë urimi special i përgatitur nga ish-bashkëshorti i saj Robert Berisha.

Ai bashkë me vajzën Renee kanë kënduar këngën e ditëlindjes ulur në një piano, duke dhuruar kështu shumë emocione.

Kujtojmë që Roberti ndodhet në izolim pas mbërritjes nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, si pjesë e masave për të ndaluar përhapjen e koronavirusit në vend.