GJYSMË I ZHVESHUR E DUKE NGRËNË TRËNDAFIL/ Këngëtari shqiptar çudit me veprimet e tij (FOTO) – AlpeGossip
GJYSMË I ZHVESHUR E DUKE NGRËNË TRËNDAFIL/ Këngëtari shqiptar çudit me veprimet e tij (FOTO)

GJYSMË I ZHVESHUR E DUKE NGRËNË TRËNDAFIL/ Këngëtari shqiptar çudit me veprimet e tij (FOTO)

Nuk i ka pasur të pakta rastet kur na ka çuditur me veprimet e tij.

Reperi kosovar Real One, si tandem me DJ Blunt, nisën një fushatë në fillim të këtij viti kundër reperëve Gjiko dhe Ledri Vula dhe kështu për ca ditë u bënë qendra e vëmendjes.

Para ca kohe Real One doli në një fushë të blertë dhe me detergjent dhe furçë pretendoi se i lau karrierën Gjikos.

Por ka një tjetër video nga ai që na bëri t’i hapim sytë që në mëngjes.

Meqenëse ai ka filluar të mos jetojë si një njeri i zakonshëm, Real One ka publikuar një video ku shfaqet duke ngrënë një trëndafil të bardhë.

Ne nuk patëm shumë koment rreth videos, vetëm e pamë dhe po e ndajmë edhe me ju…