“NGELE ME KËTO BIKINI MOJ…”/ I kemi parë një herë këto bikini nga Marina Vjollca (FOTO) – AlpeGossip
“NGELE ME KËTO BIKINI MOJ…”/ I kemi parë një herë këto bikini nga Marina Vjollca (FOTO)

“NGELE ME KËTO BIKINI MOJ…”/ I kemi parë një herë këto bikini nga Marina Vjollca (FOTO)

Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të komentuara dhe ndër më të ndjekura në rrjete sociale. U bë një kohë e gjatë që moderatoren nuk e shohim në ekran por atë e kemi parë shumë aktive në rrjete sociale duke postuar foto nga pushimet e saj.

Pikërisht nga fotot kemi kuptuar gjithashtu edhe bikinit e preferuara të moderatores simaptike, të cilat janë këto të bardha që kushtojnë plot 1,145 euro.

Marina është shfaqur disa herë më këto bikini gjatë pushimeve të saj dhe ka shpërndarë disa herë foto.

Këtë gjë e kanë vënë re fansat të cilët i kanë shkruar “ngele me këto bikini moj Marina”.

d15d9694-a5ff-4992-8f20-b4887262b502.jpg607ba82f-58ab-4623-826a-63ee8ebcd1fe.jpg

 

Epo të gjithë ne e kemi bërë që të fiskohemi me një veshje dhe zor se e heqim nga trupi, jo më të kishim bikini që kushtojnë mbi njëmijë euro.

View this post on Instagram

🕊

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on