FANSAT E LUANËS NUK NDALEN/ Shihni surprizën "e çmendur" që i bëri moderatores (VIDEO) - AlpeGossip
FANSAT E LUANËS NUK NDALEN/ Shihni surprizën “e çmendur” që i bëri moderatores (VIDEO)

FANSAT E LUANËS NUK NDALEN/ Shihni surprizën “e çmendur” që i bëri moderatores (VIDEO)

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më seksi dhe më të ndjekurat në rrjetet sociale. Ajo është shumë aktive në rrjetin social Instgarm ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja .

Moderatoja ka treguar shpesh se ka një marrëdhënie të ngushtë me fansat e saj  të cilët gjithmonë e kanë surprizuar me dhurata dhe  veprime të çmednura

Së fundmi njëri prej tyre ka prerë flokët në atë mënyrë dhe ka vizatuar fytyrën e moderatores dhe Luana nuk ka nguruar ta publikoj videon dhe krah saj shkruan: “skam fjalë