BËN SUPER HITIN BASHKË/ Tayna dhe Don Phenom nuk flasin më, reperi e injoron publikisht (VIDEO) - AlpeGossip
BËN SUPER HITIN BASHKË/ Tayna dhe Don Phenom nuk flasin më, reperi e injoron publikisht (VIDEO)

BËN SUPER HITIN BASHKË/ Tayna dhe Don Phenom nuk flasin më, reperi e injoron publikisht (VIDEO)

Vetëm një vit pas bashkëpunimit të tyre të bujshëm “Columbiana”, po përflitet se Tayna dhe Don Phenom e kanë prishur marrëdhënien e tyre miqësore dhe nuk flasin më me njëri-tjetrin.

Thashethemet për prishjen e miqësisë së tyre i ka shtuar më shumë edhe veprimi i fundit i Don Phenom.

Gjatë një interviste për “Tema Tv”, Don Phenom u pyet nga prezantuesi Ronaldo Sharka nëse janë të vërteta fjalët që qarkullojnë lart e poshtë për prishjen e miqësisë me Taynën.

Don Phenom zgjodhi ta injorojë reperen duke mos folur fare për të. “Unë thjesht them kaq albumi i ri do vijë dhe do jetë një nga albumet më të fuqishme në tregun shqiptare”, tha Don Phenom.