”PSE JE DJERSITUR?” Xhensila Pere vë gazetarin në siklet në mes të intervistës – AlpeGossip
”PSE JE DJERSITUR?” Xhensila Pere vë gazetarin në siklet në mes të intervistës

”PSE JE DJERSITUR?” Xhensila Pere vë gazetarin në siklet në mes të intervistës

Xhensila Pere ishte së fundmi në koncertin e Capital T për të shijuar hitet më të njohura të reperit i cili e ndezi Tiranën pak ditë më parë. Gjatë koncertit Xhensila dha edhe një intervistë për “TvT”.

Modelja i vendosi dorën në sup prezantuesit Ronaldo Sharka dhe e vendosi në siklet këtë të fundit.

“Të të hedhi dorën në qafë Xhensila Pere, nuk e di…intervistë më të bukur…si je njëherë?’, tha Ronaldo.

“Unë mirë po ti sikur je djersitur”, iu përgjigj Xhensila. “Po tani njerëz jemi”, ja ktheu Ronaldo.