Rikthehet Fotinia e BB9! Ja çfarë thotë për ndarjen nga Danieli: Ne të dy… (FOTO) – AlpeGossip
Rikthehet Fotinia e BB9! Ja çfarë thotë për ndarjen nga Danieli: Ne të dy… (FOTO)

Rikthehet Fotinia e BB9! Ja çfarë thotë për ndarjen nga Danieli: Ne të dy… (FOTO)

Kemi kohë që nuk kemi dëgjuar më për çiftin fitues të Big Brother 9 Daniel dhe Fotini, pasi ata kanë mbyllur edhe adresën e tyre të përbashkët në Instagram.

Megjithatë gjatë ditës së sotme Fotininë e pamë në një live në Instagramin e një tjetër banore të BB9, Xhenit.

Ndjekësit e pyetën Fotininë nëse ishte ndarë nga Danieli dhe ajo theksoi: “Nuk jemi ndarë. Nuk ndahemi ne të dy”. Gjithashtu ndjekësit e kanë pyetur nëse ishte në pritje të një fëmije, por ish-banorja e mohoi edhe këtë lajm.