Modelja shqiptare e festoi më me “epsh” se askush tjetër këtë Shën Valentin (FOTO) – AlpeGossip
Modelja shqiptare e festoi më me “epsh” se askush tjetër këtë Shën Valentin (FOTO)

Modelja shqiptare e festoi më me “epsh” se askush tjetër këtë Shën Valentin (FOTO)

Ajo do të bëhet nënë për herë të dytë, dhe duket se pas gjithë kësaj kohe, ende nuk është shuar zjarri që mban ndezur pasionin në çift.

Modelja shqiptare, Emina Cunmulaj, ka uruar bashkëshortin Sam Nazarian me një foto mjaft të veçantë ku çifti tregon se janë shumë të dashuruar me njëri tjetrin.

Sam Nazarian i kishte përgatitur modeles për Shën Valentin një nga ato surprizat që mbahen mend gjatë. Ndërsa vetë Emina e uron dashurinë e saj me një foto ku Sam i kap të pasmet.

Gjithmonë Shën Valentini im”!, shkruan Emina.