“O MOS MË PREK”/ Melindën e kapin nga të pasmet në koncert, ajo lë këngën përgjysëm (VIDEO) – AlpeGossip
“O MOS MË PREK”/ Melindën e kapin nga të pasmet në koncert, ajo lë këngën përgjysëm (VIDEO)

“O MOS MË PREK”/ Melindën e kapin nga të pasmet në koncert, ajo lë këngën përgjysëm (VIDEO)

Një incident i ka ndodhur këngëtares Melinda Ademi teksa po performonte gjatë një koncerti.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale, shihet se teksa Melinda po këndonte një fans është munduar që ta prek në të pasme.

Menjëherë pas kësaj, Ademi e ka lënë këngën në gjysmë dhe i është kthyer ashpër atij.

“Mo mos m’prek”, dëgjohet Melinda duke i thënë fansit, në videon e cila është bërë virale në rrjet.