PASI U NDA NGA I FEJUARI/ Paris Hilton zbulon çfarë ndodhi me unazën 2 milionë dollarëshe – AlpeGossip
PASI U NDA NGA I FEJUARI/ Paris Hilton zbulon çfarë ndodhi me unazën 2 milionë dollarëshe

PASI U NDA NGA I FEJUARI/ Paris Hilton zbulon çfarë ndodhi me unazën 2 milionë dollarëshe

Muajin e kaluar, Paris Hilton njoftoi fundin e fejesës së saj me ish-të fejuarin Chris Zylka. Dhe që nga ajo periudhë ka pasur pikëpyetje se çfarë ndodhi me unazën 2 milionë dollarëshe që Zylka i dha Paris kur i propozoi për martesë.

Më në fund Paris ka dhënë detajet mbi unazën me diamant 20 karatësh.

Gjatë një intervistë ne emisionin Sirius XM të Jenny McCarthy, Hilton dha sinjale mbi vendndodhjen e unazës së saj.

“Personi ku ne morëm unazën, mori miliona e miliona dollarë publicitet falas,”-tha DJ i famshëm. “Mua më pëlqen sesi mediat sociale janë kthyer në një formë të re për të grumbulluar para.”

Kur McCarthy e pyeti: “Kështu që ti po e mban unazën?”, Hilton iu përgjigj: “Po. Diamantet janë miku më i mirë i një vajze.”

Çifti u fejua në janar gjatë një udhëtimi romantik në Aspen, Kolorado. Ndërsa po bënin ski, Zylka i propozoi me një unazë 20 karat me vlerë 2 milionë dollarë që ishte mahnitëse.