Nëse e ke emrin Saranda, ngri dorën dhe ulu këtu… Këto 16 vajza i bëri bashkë… (FOTO) – AlpeGossip
Nëse e ke emrin Saranda, ngri dorën dhe ulu këtu… Këto 16 vajza i bëri bashkë… (FOTO)

Nëse e ke emrin Saranda, ngri dorën dhe ulu këtu… Këto 16 vajza i bëri bashkë… (FOTO)

Gazeta Express mëson që ditëve në vijim këtyre 16 Sarandave do t’u shtohen edhe 24 të tjera, për t’u bërë 40.
16 Saranda janë takuar sonte në një kafe. Vajzat me emrin sipas qytetit bregdetar më jugor të Shqipërisë janë takuar në Prishtinë.

Në mesin e tyre është edhe deputetja Saranda Bogujevci.

Ditët në vijim ato po planifikojnë të takojnë edhe të tjera Saranda, për të pasur një takim prej 40 Sarandash.

“Krejt vajzat ne foto e kane emrin Sarande 🙂 Cheers per Sarandat :P”, ka shkruar në Facebook, gazetarja Saranda Ramaj, e cila ka publikuar edhe foton.