Copy-Paste/ Njihuni me sozitë e Oriola Marashit dhe Seven Saraqit, ngjashmëri e frikshme – AlpeGossip
Copy-Paste/ Njihuni me sozitë e Oriola Marashit dhe Seven Saraqit, ngjashmëri e frikshme

Copy-Paste/ Njihuni me sozitë e Oriola Marashit dhe Seven Saraqit, ngjashmëri e frikshme

Ngjashmëri e frikshme mes VIPave shqiptare dhe Oriola e Seven Saraqit, njihuni me sozitë e tyre…

Oriola Marashi është një ndër modelet më seksi në vend ndërsa Seven Saraqi është një ndër këngëtarët që pëlqehet nga publiku jo vetëm për muzikën e tij por edhe për fizikun. Këtë herë ata janë bërë pjesë e insertit “Copy&Paste” pasi dy personazhe të njohur të huaj shihet të jenë si binjakë me ta, shkruan intv.al.

për më tepër shikoni fotot më poshtë :