ÇMENDET Ema Andrea në pushime të dashurin, hap fundin dhe na tregon... (FOTO) - AlpeGossip
ÇMENDET Ema Andrea në pushime të dashurin, hap fundin dhe na tregon… (FOTO)

ÇMENDET Ema Andrea në pushime të dashurin, hap fundin dhe na tregon… (FOTO)

Ema Andrea është sigurisht një ndër aktoret më të njohura në vendin tonë.

Ajo është dalluar gjithmonë për stilin e saj kontravers dhe të guximshëm. Këtë herë ajo me anë të një fotoje në median sociale Instagram, na ka rrëfyer të gjithëve se ka bërë një udhëtim me të dashurin. Madje këtë herë aktorja na ka treguar edhe një pjesë më shumë të feminilitetit të saj, duke hapur fundin dhe ekspozuar kofshën.
Ema Andrea është tashmë në një lidhje me artistin Eldon Luarasi. Lidhja e tyre u bë publike vetëm para pak ditësh duke zbuluar kështu edhe faktin që Eldoni është autori i fotove aristike nudo të aktores.