““S’JE PËR KËNGË DOST”/ Skivi reagon në mënyrë të ashpër ndaj komentit të ndjekësit – AlpeGossip
““S’JE PËR KËNGË DOST”/ Skivi reagon në mënyrë të ashpër ndaj komentit të ndjekësit

““S’JE PËR KËNGË DOST”/ Skivi reagon në mënyrë të ashpër ndaj komentit të ndjekësit

Së fundmi Skivi dhe Ledri kanë qënë reperat më të përfolur në mediat rozë pas ripajtimit dhe mundësisë që mund të ribashkojnë forcat për një bashkëpunim si dikur.

Ndërkohë duket se reperat vazhdojnë me projektet individuale dhe Skivi ka treguar se po bëhet gati për këngën e re, duke shkruar në Instagram: “A mendoni dhe ju se duhet të sjell diçka të re”?

Ndër komentet e shumta entuzuiaste për këngën e re të tij dikush komentoi duke i’u drejtuar Skivit: “S’je për këngë dost”…

Dhe pas këtij komenti aspak të këndshëm Skivi reagoi  menjëherë duke i kthyer përgjigjen e duhur: “As ti s’je për këtu”.

Kujtojmë që Skivi tashmë nuk është më pjesë e labelit Babastars dhe kënga e fundit e tij ishte “Kijamet”.