“JU KËRKOJ FALJE”/ Luana Vjollca bën deklaratën e papritur (FOTO) – AlpeGossip
“JU KËRKOJ FALJE”/ Luana Vjollca bën deklaratën e papritur (FOTO)

“JU KËRKOJ FALJE”/ Luana Vjollca bën deklaratën e papritur (FOTO)

Luana Vjollca mbetet një nga moderatoret dhe këngëtaret më të komentuara në media e çdo gjë e re rreth aspektit profesional apo jetës së saj private përbën lajm e kuriozitet për publikun.

Prej disa ditësh Luana është zhdukur nga rrjetet sociale e kjo i ka shqetësuar fansat e saj.

Moderatorja nuk është më aktive me foto e video, por për këtë ka një arsye.

Në postimin e fundit në Instastory, Luana ka zbuluar se po punon fort për të sjellë gjëra të reja dhe kërkon falje për inaktivitetin.

“Ju dua të gjithëve! Më falni që nuk ju kam kushtuar shumë kohë, por po punoj fort për të sjellë gjëra të bukura te ju. Çdo mesazh i juaji më motivon e ma mbush zemrën plot! Faleminderit!”, shkruan Luana.

Kënga e re e Anxhela Peristerit dhe Mateus Frrokut do t’ju fiksojë gjithë verën

Xing

E Enjte 28 Mars 2019, 21:09 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Anxhela Peristeri dhe Mateus Frrokun kanë publikuar sot këngën e tyre më të re me titull “Muza ime”, një projekt që e njoftuan dy ditë më parë me anë të postimeve në rrjete sociale.

Kënga është pëlqyer shumë dhe me siguri do kthehet në hitin e verës.

Në videoklip Anxhela dhe Mateus kanë sjellë shumë atmosferë teksa shfaqen duke ecur me të rinjtë e në fund takohen në qendër për të kënduar bashkë.

Kënga është punuar nga Kledi Bahiti, me tekst nga Fifi dhe Anxhela.