"NUK LË RRADHË"/ Xhensila ankohet publikisht për Besin dhe ne i japim të drejtë (FOTO) - AlpeGossip
“NUK LË RRADHË”/ Xhensila ankohet publikisht për Besin dhe ne i japim të drejtë (FOTO)

“NUK LË RRADHË”/ Xhensila ankohet publikisht për Besin dhe ne i japim të drejtë (FOTO)

Xhensila dhe Bes Kallaku janë një ndër çiftet më të pëlqyer të ekranit shqiptar,pasi u bënë prindër Besi vazhdon të jetë shumë aktiv në televizion ndërkohë Xhensila tregohet më e rezervuar.

Këngëtarja  është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku shpesh tregon m,bështetjen e saj për bashkëshortin.

Ditën e sotme Bes Kallaku ka publikuar videoklipin e tij më të ri me titull “Duku duku” dhe Xhensila edhe kësaj here nuk mund të rrinte dot pa i dhënë suport bashkëshortit.

“Kur bashkeshorti nuk te le rradhe per te nxjerre ndonje kenge te re“: shkruan Xhensila dhe kjo kuptohet është në kuadër të shakas .