NGA PUTHJET TEK PËRQAFIMET/ Vip-at që na prezantuan me GJYSHET dhe nuk i kursyen dedikimet e ëmbla (FOTO) - AlpeGossip
NGA PUTHJET TEK PËRQAFIMET/ Vip-at që na prezantuan me GJYSHET dhe nuk i kursyen dedikimet e ëmbla (FOTO)

NGA PUTHJET TEK PËRQAFIMET/ Vip-at që na prezantuan me GJYSHET dhe nuk i kursyen dedikimet e ëmbla (FOTO)

Na kanë prezantuar me familjen apo partnerët por disa prej personazheve të njohur na kanë treguar raportin e ngushtë që kanë me gjyshërit.

Dis prej tyre na i kanë prezantuar në rrjetin social “Instagram” ku edhe u kanë bërë dedikim të ëmbël.

Dhe jo vetëm femrat por edhe meshkujt kanë zgjedhur ta shprehin dashurinë  për gjyshen para mijrave fansave.

Nga puthjet tek shkrimet e ëmbla ne iu njohim me disa prej artistëve dhe gjyshet e tyre.

Dojna Mema

Tuna

Getinjo

Ledri Vula

Përgatiti: AlpeNews.al