NDODH DHE KËSHTU! Orila Marashi poston FOTON më të çuditshme ndonjëherë – AlpeGossip
NDODH DHE KËSHTU! Orila Marashi poston FOTON më të çuditshme ndonjëherë

NDODH DHE KËSHTU! Orila Marashi poston FOTON më të çuditshme ndonjëherë

Postimet e saj të lënë të kuptosh se çdo ditë e modeles është fundjavë dhe gjithçka duket relaksuese.
Anëtarja e OTR ka befasuar me disa foto super tunduese. E shkujdesur dhe një tundim i vërtetë.

Modelja ka zgjedhur të shfaqet ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim të kururar deri në detaj, dhe verbëruese për sytë e ndjekësve.