Zbuloni 5 mënyrat më të thjeshta si të kombinojmë një xhaketë lëkure këtë vjeshtë (FOTO) – AlpeGossip
Zbuloni 5 mënyrat më të thjeshta si të kombinojmë një xhaketë lëkure këtë vjeshtë (FOTO)

Zbuloni 5 mënyrat më të thjeshta si të kombinojmë një xhaketë lëkure këtë vjeshtë (FOTO)

Këto blogere na tregojnë pesë mënyra se si të kombinojmë një xhaketë lëkure sipas stileve të ndryshme, klasike apo sportive.

Krijoni një paraqitje njëngjyrëshe, duke kombinuar një xhaketën me pantallonat dhe bluzën e zezë. Ose mund të zgjidhni një fustan bardhezi dhe atlete të bardha.

Bazohuni te këto 5 ide të ndryshme: