TRENDI ”LOGOMANIA”/ Një nga këto modele thonjsh duhet ta provoni patjetër (FOTO) – AlpeGossip
TRENDI ”LOGOMANIA”/ Një nga këto modele thonjsh duhet ta provoni patjetër (FOTO)

TRENDI ”LOGOMANIA”/ Një nga këto modele thonjsh duhet ta provoni patjetër (FOTO)

Ndërkohë që të gjithë i kemi zili çantat dhe veshjet e markave të famshme, sepse çmimet janë të papërballueshme, t’i bësh këto marka pjesë të thonjve është mëse e përballueshme. Logomania është trendi më i madh i momentit si për sa u përket veshjeve, ashtu edhe për sa i përket artit të thonjve.

Dizenjot e thonjve të fryëmzuar nga markat e luksit po bëjnë namin kudo në botë, kështu që ka ardhur koha t’i dorëzoheni edhe ju këtij trendi. Herës tjetër që do të lini takim në sallonin  e thonjve, zgjidhni fillimisht markën tuaj të preferuar. Për të krijuar një ide më të qartë, hidhuni një sy modeleve të mëposhtme.

1

Gucci

2

Yves Saint Laurent

3

Fendi

4

Dior

5

Chanel

6

Chanel

7

Fendi

8

Chanel

9

Gucci

10

Louis Vuitton

11

Burberry

12

Pak nga të gjitha

13

Louis Vuitton

14

Balenciaga

15

Dior

16

Vivienne Westwood

17

Dolce & Gabbana

18

Versace