“AS NË ËNDËRRA NUK E KISHA IMAGJINUAR…”/ Mark Frroku i propozon për martesë Rudina Dembacaj, shikoni pamjet (FOTOT) – AlpeGossip
“AS NË ËNDËRRA NUK E KISHA IMAGJINUAR…”/ Mark Frroku i propozon për martesë Rudina Dembacaj, shikoni pamjet (FOTOT)

“AS NË ËNDËRRA NUK E KISHA IMAGJINUAR…”/ Mark Frroku i propozon për martesë Rudina Dembacaj, shikoni pamjet (FOTOT)

Rufina Dembacaj dhe Mark Frroku tashmë janë një prej çifteve më të njohura dhe më të përfokura të showbizzit.

Së fundmi ka qenë vetë Rudina e cila ka shpërndarë fotot nga momenti romantik kur Mrku i propozon për martesë  shkruan AlpeGossip.al

Marku ka zgjedhur si cend ideal për propozim martese Kapadokian në Turqi, pasi dhe panorama është fantastike.

I kishe menduar të gjtha, çdo moment, çdo detaj dhe ja dole mbanë, të më surprizoje dhe të mē bëje kaq të lumtur sërish… As në ëndrrat më të bukura nuk e kisha imagjinuar kaq perfekt këtë moment. Falemnderit Zotit që të kryqëzoi në jetën time! Të dua shumë P.S. I thashë PO!” shkruan aktorja.