Emina nis pushimet me familjen, e vogla udhëton për herë të parë me avion – AlpeGossip
Emina nis pushimet me familjen, e vogla udhëton për herë të parë me avion

Emina nis pushimet me familjen, e vogla udhëton për herë të parë me avion

Emina Cunmulaj vetëm pak javë më parë solli në jetë Mian, vajzën e saj të dytë . Pak më parë Emina ka zbuluar se familja do të niset në udhëtimin e parë me pjesëtaren e re. E vogla do udhëtojë për herë të parë me avion dhe e ëma nuk nguron ta ndajë emocionin me të gjithë ata që e ndjekin në “Instagram”.

Destinacioni i familjes ende nuk dihet, por me siguri do jetë një zgjedhje e bukur.