BEATRIX REALIZON TATUAZHIN E RI PËR DONALDIN? Ja FOTOT që po çmendin rrjetin – AlpeGossip
BEATRIX REALIZON TATUAZHIN E RI PËR DONALDIN? Ja FOTOT që po çmendin rrjetin

BEATRIX REALIZON TATUAZHIN E RI PËR DONALDIN? Ja FOTOT që po çmendin rrjetin

Beatrix Ramosaj ka realizuar tre tatuazhe të reja ditën e sotme dhe të gjithë po prisnin t’i zbulonte për të parë nëse kanë lidhje me Donald Veshajn.

Dhe një interepretim është bërë, ndonëse nuk mund të themi me siguri nëse është kështu apo jo. Këngëtarja ka zbuluar se ka gdhendur në trup fjalën “Wildcat”, pra mace e egër. Çfarë lidhje ka kjo me Donaldin?

Epo aktori ka në kraharor tatuazhin e një maceje të egër. Kjo ka bërë që mes tatuazheve të të dyve të ngrihen paralele. Blogeri Olti Curri ka qenë ai që ka shpërndarë në Instastory, fotot e Beatrix dhe Donaldit duke shkruar: “Myzi ishte shumë kurioze për tatuazhin e ri të Trixës. Më pyeti mos ka gjë lidhje me…”