PËRLOTET RITA LATI/ Roza i bën të papriturën në mes të emisionit (VIDEO) – AlpeGossip
PËRLOTET RITA LATI/ Roza i bën të papriturën në mes të emisionit (VIDEO)

PËRLOTET RITA LATI/ Roza i bën të papriturën në mes të emisionit (VIDEO)

Moderatorja Roza Lati ka qenë përherë në vëmendje të mediave dhe çdo postim apo deklaratë e saj komentohet gjatë. Siç dihet ajo dhe nëna e saj, aktorja e njohur, Rita Lati, kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën dhe vazhdimisht publikojnë foto dhe video nga jeta e tyre e përditshme.
Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Why not”, Roza kishte ftuar Ritën ku dhe ndonëse para kohe kishte vendosur t’i bënte asaj një surprizë për 8 marsin, ditën e nënës. Roza i kishte përgatitur aktores një kuti të madhe e cila ishte e mbushur me tullumbace dhe në brendësi kishte disa dhurata dhe dedikime për Ritën.

“As thellësitë e oqeaneve nuk mbartin me vete thesar më të çmuar se bukuria e shpirtit tënd. Je margaritari i zemrës time.”
“A e mbanë mend sa herë doja të dukesha sit y? Atëherë mendoja se magjinë e mbanin tualetet e tua, ndërsa sot kur flas, buzëqesh dhe fal si ti, besoj se ja dola të ngjaj me ty mam”, shkruhej në dedikimet e Rozës, ndërkohë që Rita është prekur pa masë dhe ka filluar të qaj.

Rita Lati përlotet në studion e "Why Not", ja si e surprizoi Roza

Rita Lati përlotet në studion e "Why Not", ja si e surprizoi Roza#oranews #whynot #rozalatiShikoni emisionin e plotë këtu: https://youtu.be/Fnyz4kLcGf8

Gepostet von Ora News am Sonntag, 3. März 2019