ÇFARË NUK THANË PËR NJËRA TJETRËN/ Kjo deklaratë e Fifit për Tayna-n do t’ju çudisë – AlpeGossip
ÇFARË NUK THANË PËR NJËRA TJETRËN/ Kjo deklaratë e Fifit për Tayna-n do t’ju çudisë

ÇFARË NUK THANË PËR NJËRA TJETRËN/ Kjo deklaratë e Fifit për Tayna-n do t’ju çudisë

Mirëpo, ndonëse të gjithë mendonin dhe i konsideronin dy këngëtaret si armike, së fundmi Fifi i ka çuditur të gjithë fansat me deklaratën e fundit.

Ajo i është përgjigjur në ‘Instastory’ pyetjeve të fansave dhe njëri prej tyre e ka pyetur se përse nuk bën një bashkëpunim me Taynën, Rinën ose Melindën. Ndonëse të gjithë prisnin që reagimi i saj të ishte i keq, në fakt ajo ka rënë dakord për një bashkëpunim me reperet.

“Përderisa jeni nga femrat më të mirë në treg, pse nuk bëni një bashkëpunim Tayna, Melinda, Rina?, e pyet fansi.

“Hmm. Jo ide e keqe.”, i ka kthyer Fifi duke i lënë të gjithë të habitur.