8 trendet e bizhuterive që duhet të guxosh t’i kopjosh tani – AlpeGossip
8 trendet e bizhuterive që duhet të guxosh t’i kopjosh tani

8 trendet e bizhuterive që duhet të guxosh t’i kopjosh tani

Një ndër këshillat në modë: Gjithmonë shiko stilin e rrugës për trendet më të rëndësishme.

Dhe kur vjen puna te bizhuteritë , këto femra ne tregojnë gjithmonë se cila është stili i momentit që duhet të ndiqni.

Nga varëset e viteve ’90 te vathët e veçantë, këto janë aksesorët që duhet t’i shtoni për të zbukuruar gardërobën tuaj.

1.Vathët me teh

kendra-scott-09

2.Unazat e mëdha

kendra-scott-03

3.Varësja zinxhir

kendra-scott-01

4.Varësja e gjatë me një zbukurim

kendra-scott-04

5.Byzylyk i gjerë me gurë

kendra-scott-05

6.Vathë të zbukuruar me gurë

kendra-scott-06

7.Choker metalik

kendra-scott-02

8.Vathët me xhufkë

kendra-scott-10