NUK I MBAJNË DOT DUART LARG NJËRI-TJETRIT/ Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha në momente intime në jaht (FOTO) – AlpeGossip
NUK I MBAJNË DOT DUART LARG NJËRI-TJETRIT/ Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha në momente intime në jaht (FOTO)

NUK I MBAJNË DOT DUART LARG NJËRI-TJETRIT/ Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha në momente intime në jaht (FOTO)

Rezarta dhe Ermali së bashku me vajzën e tyre dhe dy motrat e Rezartës, po shijojnë pushimet me jaht. Familja ndodhet në Kroaci nga ku Rezarta ka postuar foto e video nga udhëtimi i tyre.

Foto e fundit është shumë e veçantë sepse Rezarta dhe Ermali shfaqen në një moment privat duke u përqafuar. “Nje jete me ty, nuk me mjafton”, shkruan Rezarta ndërsa fansat i komentojnë se ata duken marrëzisht të dashuruar si në ditën e parë.

Kujtojmë që gjatë ditës së djeshme u përfol se Rezarta është shtatzënë për herë të dytë pasi në një video ajo shfaqej me barkun e fryrë. Rezarta i mohoi thashethemet dhe tha se fajin e kanë ushqimet.