Luana Vjollca poston foton pa makeup, fansat e kritikojnë ashpër… – AlpeGossip
Luana Vjollca poston foton pa makeup, fansat e kritikojnë ashpër…

Luana Vjollca poston foton pa makeup, fansat e kritikojnë ashpër…

Luana Vjollca është një ndër femrat më të komentuara të showbizit shqiptar, si për anën profesionale ashtu edhe për jetën private të cilën po e shijon më shumë kohët e fundit, me përfundimin e “Shiko kush luan”.

Sot këngëtarja dhe moderatorja ka postuar një foto ku shfaqet shumë simpatike dhe shkruan se është pa makeup.

Kaq është dashur që përpos komplimentave, Luana të marrë edhe kritika nga fansat mbi këtë foto.

“Buzët e lyera, vetullat tatuazh, qerpikët e vendosur, më fal që po të pyes po kë quan makeup ti? Dhe a mendon se ke nevojë për më tepër?”, “Ok jo makeup, po rimeli, vetullat tatuazh?”, “Qerpik, vetulla, buzë, çfarë quan no makeup ti?”, janë disa nga komentet në foton e Luanës.