NUK NJIHET MË! Linda Rei bën ndryshimin drastik në pamje (FOTOT) – AlpeGossip
NUK NJIHET MË! Linda Rei bën ndryshimin drastik në pamje (FOTOT)

NUK NJIHET MË! Linda Rei bën ndryshimin drastik në pamje (FOTOT)

Që prej daljes së saj të parë në ekran e deri më sot, Linda Rei vazhdon të mbetet një nga personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale.

Shpeshherë është vetë ajo që tërheq vëmendjen me fotot provokuese që poston.

Ditën e sotme makeup artistja ka bërë një ndryshim të papritur në pamje dhe thuajse nuk njihet.

Linda ka rritur balluket që i kanë dhënë një pamje tërësisht tjetër. Ajo shkruan se është hera e parë që ka rritur baluket të cilat siç duket i shkojnë shumë.