ÇIFTI FERO DHE ARBENITA U NDANË/ Modelja është ajo që reagon e para (FOTO) – AlpeGossip
ÇIFTI FERO DHE ARBENITA U NDANË/ Modelja është ajo që reagon e para (FOTO)

ÇIFTI FERO DHE ARBENITA U NDANË/ Modelja është ajo që reagon e para (FOTO)

Fero dhe Arbenita vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes me veprimet e tyre që shkaktojnë gjithnjë lajm dhe thashetheme. Pas largimit nga ‘On Records’, Fero duket se ka vendosur të nisë një jetë të re si artist i pavarur në karrierë, por edhe si beqar në jetën reale.

Reperi së fundmi e ka hequr partneren e tij, Arbenita nga Instagrami dhe kaq është dashur të nisin thashethemet se dyshja janë ndarë.

Mirëpo bukuroshja brune e ka bërë Feron të pendohet keq sot.

Arbenita ka postuar një foto nga pishinat ku shfaqet më e bukur se kurrë, madje pa makeup, me trupin e lyer me vaj plazhi.

Na mbetet të presim reagimin e Feros.