PLAS BOMBËN/ Ish-konkurrenti i “Për’puthen”: Kam bashkëjetuar me një nga vajzat, dy javët e para… – AlpeGossip
PLAS BOMBËN/ Ish-konkurrenti i “Për’puthen”: Kam bashkëjetuar me një nga vajzat, dy javët e para…

PLAS BOMBËN/ Ish-konkurrenti i “Për’puthen”: Kam bashkëjetuar me një nga vajzat, dy javët e para…

Ish-konkurrenti i “Për’puthen 3”, Bajo, ka zbuluar së fundmi se ka pasur një histori dashur me një nga vajzat e sezonit të kaluar. Por ai vendosi që të mos e tregonte emrin e saj.

“Kam pasur një “Love Story” dhe e them ekskluzivisht këtu. Kam dashur ta them, por nëse do e thosha te programi i “Për’puthen” kushedi çfarë do më ndodhte, nuk do kisha dalë. Dy javët e para që unë kam hyrë në “Për’puthen” kam qenë akoma me atë. Kur ajo ishte në “Për’puthen 2” nuk kam qenë me atë”, tha ai teksa ishte i ftuar në “Expuls”.

Gazetarja: A ishte Shqipja?

Bajo: Jo!

Gazetarja: Ishte Sindi?

Bajo: Jo, jo. Larg qoftë!